Na cestovanie

Pohodlná a elegantná línia výrobkov

IBICI venuje túto inovatívnu líniu kompresných podkolienok aktívnym a dynamickým mužom a ženám očakávajúcim  to najlepšie  pre svoje zdravie. Výrobky sú stále viac a viac oceňované vďaka svojim špecifickým vlastnostiam a pre svoj neformálny a športový vzhľad.

Navrhnuté pre tých, ktorí stoja alebo sedia dlhé hodiny v obmedzenom priestore, dlhšiu dobu cestujú (autom, lietadlom, vlakom, autobusom), alebo pracujú denne pri stole. Tieto produkty poskytujú príjemný pocit energie, ľahkosti a pohody po celý deň. Kontinuálna masáž „zdola nahor“ stimuluje krvný obeh, aby sa zabránilo stagnácií krvi v žilách a pomáha predchádzať únave, bolestiam a opuchu nôh. Jemný elastický pásik zaručuje príjemné nosenie, zatiaľ čo široký sortiment farieb dokonale sadne vášmu vzhľadu a štýlu.

Doporučujeme nosiť kompresné pančuchy počas dlhých ciest, ako prevenciu proti vzniku opuchov a pre zníženie rizika rozvoja vážnejších problémov, ako sú zápaly žíl alebo trombóza hlbokých žíl či pľúcna embólia.

Počas rokov, IBICI urobila niekoľko vedeckých testov na všetkých výrobkoch SEGRETA s cieľom overiť ich terapeutickú účinnosť. Testy potvrdili, že zdravotné kompresné pančuchy SEGRETA chránia pred opuchmi lýtok a členkov ako aj pred symptómami pocitu ťažkých, unavených a boľavých nôh.