Ako si vybrať?

ako_vybrat_01ako_vybrat

Pohodlné anatomicky tvarované nohavičky, kvalitné elastické vlákna, ploché švíky, napomáhajú produktu vydržať oveľa dlhšie ako je to u klasických pančúch, a to robí kolekciu SEGRETA unikátnou a nenapodobiteľnou. Výrobky SEGRETA sú rozdelené podľa kompresných pod názvom SEGRETA 4O (KT. A), SEGRETA 70 (KT. A), SEGRETA 140 (KT. I), SEGRETA Plus (KT. II). SEGRETA ponúka dva rozdielne produkty vyplývajúce zo štúdie veľkostných rozdielov, CALIBRATO a SUPERCALIBRATO (queen size, king size)  v líniách SEGRETA 70 a SEGRETA 140, so špeciálne zväčšenými a zosilnenými nohavičkami a obvodom bokov.
V našej kolekcii tiež nájdete výrobok SEGRETA Modelo Speciale 40 a 70 priehľadný až po pás, ktorý spája zdravotné výhody s módnym mladistvým výzorom. Výrobok SEGRETA Maman 7O a 140 je špeciálne určený pre tehotné ženy, ktoré sú v tomto krásnom období vystavené zvýšenému riziku ochorenia žíl.

SEGRETA ponúka kompletný sortiment výrobkov: pančuchové nohavice, stehenné pančuchy s lemom, stehenné pančuchy, podkolienky a líniu kompresných výrobkov pre mužov. Všetky výrobky sú navrhnuté tak, aby poskytovali vaším nohám zdravie, ľahkosť a predovšetkým skvelú kondíciu.

Pančuchové výrobky SEGRETA sú tak priesvitné a atraktívne, že nikto si nevšimne že ich na sebe máte. A k tomu široký sortiment štýlov a farieb, ktoré uspokojí túžbu každej ženy po móde a elegancií.

Všetky pančuchové výrobky línie SEGRETA sú vyrábané s odstupňovanou kompresiou.

ako_vybrat_02Pevnou ale zároveň komfortnou pri členku, ktorá postupne klesá smerom hore. Špecifická elasticita pančúch poskytuje nohám a žilám neustálu masáž, ktorá stimuluje krvný obeh, aby sa zabránilo stagnácií krvi v žilách, a tak pomáha prevencii a liečbe rôznych chorôb nôh ako sú nesprávna cirkulácia krvi, ťažké nohy, opuchnuté členky a podobne.

SEGRETA CLASSIC
Línia SEGRETA Classic je vyrábaná v súlade s platnými normami EU a je oprávnená používať označenie CE. Produkty sú rozdelené podľa kompresných tried, hrúbky vlákna a sú známe pre svoju kompresnú účinnosť.  Okrem tradičných štýlov v tejto línii nájdete veľký výber špeciálnych výrobkov pre tehotenstvo, stehenné pančuchy s lemom a iné. Všetky pančuchy sú veľmi jemné a príjemné na telo.

SEGRETA YOUNG
Segreta Young línia mäkkých a pohodlných výrobkov vám dodá mladistvý vzhľad. Je senzitívna a dodáva príjemný pocit hebkosti.