Zdravie, móda, krása

Zdravé nádherné nohy perfektných tvarov sú iba jedným zo snov, ktoré SEGRETA spravila skutočnosťou. Vedecké testy ukázali, že SEGRETA vykazuje skutočne úžasné výsledky v prevencii a liečbe všetkých prejavov slabej cirkulácie krvi v dolných končatinách. Čo sa týka výzoru ako aj zdravia, SEGRETA urobí členky štíhlejšími, žily nebudú tak rozšírené, a preto aj menej viditeľné na povrchu kože.


Zdravie_moda_krasa_01

Vhodné riešenie ponúkame aj pri celulitíde.

Celulitída je často spomínaným problémom. SEGRETA nám ukazuje, ako môžeme túto zdravotnú nevýhodu naším rozhodnutím eliminovať. Ako ? Upchávanie žíl spôsobuje chronický nápor na bunky spojivového a tukového tkaniva, čím ľahko dochádza k nahromadeniu tuku, ktorý je nerovnomerne rozložený a tým ťažko eliminovateľný. Postupný tlak pančúch SEGRETA, správnej veľkosti, ochraňuje bunky a umožňuje tkanivu byť adekvátne okysličované. V prípadoch pokročilej celulitídy umelý tlak stláča tekutinu v tukových komorách tak, že sa vrátia do primeranej veľkosti.

 

 

Dlhodobo dobré výsledky je možné očakávať len pri pravidelnom používaní pančúch SEGRETA správneho druhu a veľkosti. Kolekcia SEGRETA bola špeciálne navrhnutá, aby zodpovedala súčasným módnym trendom. Ľahkosť, priezračnosť a nádherné farby tejto kolekcie pančúch zdôrazňujú ženskosť na vysokej úrovni.

Prečo „Zdravie chodí s tebou“?

Chôdzou sa pančuchy v oblasti členku nepretržite napínajú a anatomicka_patauvoľňujú Tým sa poruší správna miera tlaku a tak sa výrazne redukuje liečebný účinok kompresných pančúch. Na vyriešenie toho problému SEGRETA vykonala Klinickú štúdiu na štátnej Milánskej univerzite a nemocnici V.Buzziho Miláno. Výsledkom tejto štúdie je zistenie: tento problém spôsobuje nesprávne pletená päta. Preto SEGRETA v spolupráci s univerzitou vyvinula pančuchy so špeciálnou anatomickou pätou.

anatomicka_pata_01Anatomická päta v pančuchách SEGRETA udržiava správnu kompresnú hodnotu pôsobiacu v oblasti členku. Bolo overené, že skutočná anatomická päta zaručuje schopnosť rovnomerného liečebného procesu aj po dlhodobom nosení a niekoľkonásobnom praní. Na druhej strane sa potvrdilo, že absencia skutočnej päty zabraňuje špecifickému liečebnému procesu pančúch.