SEGRETA SILHOUETTE

Silhouette_Derm

Nová línia SEGRETA® SILHOUETTE ponúka pančuchy vyrobené z exkluzívnej priadze Meryl Derm®, zloženej z nanočastíc kyseliny hyalurónovej, ktoré prenikajú hlboko do epidermálnej vrstvy stimulujúc pri tom prirodzenú hydratáciu pokožky. Ideálne pre ženy, ktoré si želajú mať viac elastickú, pevnejšiu a tvárnejšiu kožu.

E L A S T I C I T À  D E L L A  P E L L E

Dobre hydratovaná pokožka vyzerá pružnejšie, pevnejšie a tvárovateľná a je chránená pred voľnými radikálmi a environmentálnymi stresmi

A N T I C E L L U L I T E

Naviac k tomu, mimoriadne dermatologické vlastnosti pomáhajú v rovnováhe kožným bunkám prostredníctvom prevencie a zníženia nežiadúcej celulitídy: objem tela sa zníži a koža vyzerá hladšia.

SNELLENTE

Odstupňovaná kompresia a tvarované nohavičky SEGRETA pančúch, spájajú neobyčajné prínosy MERYL® DERM priadze. Zmierňujú únavu, opuch členkov a pocit tiaže vašich nôh, a súčasne robia vašu kožu pružnú, pevnú a tvarovateľnú.

EFFETTO DURATURO

Vlastnosti MERYL® derm sú dlhotrvajúce, pretože sú súčasťou DNA priadze. Bez ohľadu na pranie alebo použitie, jeho vlastnosti zostanú nezmenené počas celej doby životnosti výrobku.

SEGRETA Silhouette 70 DermSEGRETA Silhouette 120 Derm